עולם הנדל"ן: נותרו מקומות בקורס "יזמות נדל"ן" שיפתח ב25.04.22
עולם המכירות: נותרו מקומות אחרונים בקורס "מאסטר במכירות" שיפתח בחודש הבא
התקשרו כבר היום ובידקו האם גם אתם יכולים לחלץ הון כנגד הנכס שברשותכם
הידעת: אם הנך בעל נכס ומעל גיל 60 תוכל לחלץ הון עצמי כנגד הנכס שלך ללא החזר חודשי בכלל!
אין לך הון עצמי? התקשר וגלה כיצד גם אתה יכול כבר היום להתחיל להשקיע בנדל"ן
חדשות הנדל"ן: משרד המשפטים פרסם תזכיר שיאפשר לבעלי דירות לבנות בשטחים משותפים אשר בבעלותם, ללא הסכם הדיירים
ברכות ל23 לקוחות שלנו שזכו במכרז האחרון בערד, ימי בחירת המגרשים פורסמו באתר רמ"י על פי סדר קדימות

לימודי יזמות נדל"ן

יזמות נדלן

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מזהים את הפוטנציאל שבנדל"ן ומחפשים דרכים להגדיל את כמות הנכסים שברשותם וזאת על רקע העלייה המתמדת והבטוחה יחסית בערכו של הנדל"ן בישראל ובעוד אזורים רבים בעולם.

הסיבה לכך שערך הנדל"ן בישראל רק ממשיך לעלות נעוצה בעובדה הפשוטה כי חסרות בישראל היום בין 50,000-200,000 דירות.

קורס השקעות ויזמות בתחום הנדל"ן

לימודי יזמות נדל

הדרישה לנדל"ן בשוק – היתרונות בקורס ביזמות נדל"ן

לפני שנדבר על לימודי יזמות נדלן, הבה נבין תחילה מה קורה בשוק הנדלן בימינו.

ההערכות מדברות כי בכל שנה יש בישראל 50,000 דורשי דיור חדשים בשוק. מתוך אותם חמישים אלף ישנם קוני דירה ראשונה, משפרי דיור, משקיעי נדל"ן המגדילים את החזקותיהם וכמובן לא לשכוח את משקיעי הנדל"ן החדשים.

יש לשים לב כי נתונים אלו מדברים על נדל"ן למגורים וכל בניה חדשה של נדל"ן למגורים גוררת איתה בניה של שטחי נדל"ן מסחרי כמעט מכל הסוגים (חניות, מרכזי בילוי, משרדים ועוד). הדבר מהווה קרקע פורייה למשקיעי הנדל"ן המסחרי.

בנוסף, תכנון והקמה של מרכזי מחייה חדשים, כמו למשל שכונות חדשות בערים, במועצות המקומיות ובישובים במועצות האזוריות מביאות עימן מכרזי רשויות מעניינים עבור קבלני המכרזים אשר נהנים מהמגוון הרב של מכרזי הרשויות.

לימודי יזמות נדלן – ללמוד עכשיו כדי להתפתח בעתיד

לפי נתוני הלמ"ס ישראל לא מצליחה לבנות בכמות מספקת על מנת לענות על החוסר.

אומנם, במבט מהצד נראה כאילו ישנה עליה במספר הדירות הנבנות בישראל, אך מניתוח לעומק של הנתונים עולה שהעלייה במספר הדירות הנבנות בישראל נגרמת בין היתר מהעובדה כי הזמן בו מסתיימים פרויקטים התארך ויש יותר דירות בתהליכי בניה.

זה המקום להתייחס לקבלנים שבינינו ולציין כי עצם העובדה שפרויקט מתארך מביאה עימה הפסדים רבים. קבלנים אשר לא מצליחים לסיים פרויקטים בזמן מפסידים כספים ובמקום למנף הזדמנויות מוצאים את עצמם נתקעים בתהליכים אשר מעכבים את הבניה ומייקרים אותה.

קבלנים אשר לא מצליחים לעמוד בזמנים או כאלה המחפשים ללמוד כיצד ניתן באמצעות שיטות מיוחדות לקצר זמנים, מוזמנים להשאיר פרטים כאן ואחד מהיועצים שלנו ישמח לחזור אליכם ולסייע.

אם כן, החוסר כרגע לא מתאזן ולמרות משברים ושינויים כאלו ואחרים (כמו למשל ירידת המחירים ב2018 שנגרמה עקב העלאת הריבית והעובדה שתוכנית מחיר למשתכן רק יצאה לפועל והשוק לא כל-כך ידע איך להתמודד איתה) עדיין המגמה הכללית היא של עליית מחירים.

לפי מרבית התחזיות, המחירים בטווח הרחוק (5-10 שנים) צפויים להמשיך ולעלות. מעבר לכך שר האוצר הצהיר על כוונתו לשמור על שוק הנדל"ן ואף הוריד את מס הרכישה – דבר המסייע למשקיעים ומעלה את הביקוש לדירות.

מי שנהנה הכי הרבה ממשחקי המחירים ומשינוי במחירי הנדל"ן אלה כמובן יזמי הנדל"ן שיודעים לנצל תנודות בשוק לעשיית רווח לכיסם.

יזם נדל"ן הוא מי שמזהה פוטנציאל נדלני ומבצע פעולות להוציאו אל הפועל. יזם נדל"ן יוזם פעולות כמו פינוי בינוי, תמ"א 38, הפשרת קרקעות, השבחת נכסים, מכרזים, שכירות משנה ועוד.

בשנים האחרונות עם העלייה המתמדת בערך הנדל"ן, ולאור המשבר הנוכחי שראינו כי הנדל"ן הוכיח את עוצמתו ולא נפגע בזמן שאפיקי השקעה אחרים צללו, הרצון ללמוד את עולם היזמות בוער בהרבה והם מחפשים מנטור מצליח ואמין שייקח אותם וילמד אותם כיצד לבצע השקעה נכונה ומניבה מנדל"ן.

מי יכול לעסוק כיזם נדל״ן?

על מנת לעסוק כיזם אין צורך ברישיון מסוים וכל מי שמזהה פוטנציאל יכול ליזום ולממשו. כדי להצליח כיזם יש צורך בהכרת השוק, הכרת הכלים לביצוע חקר שוק, ידע כיצד לזהות פוטנציאל, זיהוי והערכת סיכונים והקטנתם למינימום, הבנה כיצד מגייסים משקיעים, הכרת את החוקים הרלוונטיים, המיסוי ואנשי המקצוע הנחוצים לקידום התהליך.

יזם נדל"ן לא מחייב קריירה בתחום בלבד, להיפך. מרבית היזמים החלו דרכם במקביל לעבודתם הרגילה, משראו כי טוב, התקדמו בתחום.

מי שרוצה להתחיל לפעול בתחום הנדל"ן מומלץ לו לעבור קורס ביזמות נדל"ן.

אין זה משנה אם המטרה היא קניה של דירה ראשונה / בניין / קרקע או כל מוצר נדלנ"י אחר. ברגע שרכשת את הכלים הסיכוי כי רווחיות העסקה תגדל – עולה משמעותית, בין אם זה בזכות הכרה יותר טובה של השוק, ביצוע חקר שוק נכון או זיהוי הסיכונים.

כל הכלים המקנה קורס יזמות בנדל"ן מטרתם הגדלת רווחיות העסקה והקטנת הסיכונים למינימום האפשרי.

אז מה בעצם נותן קורס יזמות נדל״ן?

קורס יזמות נדל"ן בנוי ממספר מפגשים עוקבים אשר מטרתם להכיר ליזם את השוק ולקבל את כלל הכלים הנחוצים לו על מנת להתחיל וליזום בנדל"ן, ללא תלות בכמות ההון העצמי שמביא היזם מהבית (אם בכלל).

נוסף על השיעורים של קורס יזמות והשקעות בעולם הנדל"ן ישנם סיורי שטח שמטרתם ללמד את היזם כיצד יש לבצע חקר שוק ברגליים, הערכת פוטנציאל ובדיקת נכסים לקראת ביצוע עסקה.

למי מתאים קורס יזמות נדל"ן?

לכולם!

הרי כל חיינו סובבים סביב נדל"ן וכמעט שאין אדם שלא ישקיע כספים רבים מאוד על נדל"ן, שכן נדל"ן הוא נדבך מרכזי בחיינו.
כמעט כולנו מתגוררים בנכסים שאנו משלמים עליהם כסף רב. בין אם מדובר בנכס שקנינו או בנכס אותו אנו שוכרים. מי שיפנים כי כספים רבים שלו יצאו על נדל"ן מומלץ לו לעבור קורס יזמות נדל"ן, אשר יכיר לו את העולם המופלא והריווחי של הנדל"ן.

מעבר לכך – אנשים לפני קניית נכס למגורים, אנשים המעוניינים לקנות נכס להשקעה, משקיעים שרוצים לגוון את תחומי ההשקעה שלהם בנדל"ן, אנשים המעוניינים ללמוד את עולם העסקים של הנדל"ן וכמובן מי שמחפש לצאת ממירוץ העכברים ולהגיע לרווחה כלכלית – חייבים לעבור קורס ביזמות נדלן על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר!ֿ

אם התחום בוער בדמכם, אם תמיד רציתם ללמוד על התחום אבל חששתם, אם כבר נכוויתם בעבר משרלטנים בתחום, אם אתם בדרך להשקעה בנדל"ן ואתם אנשי עשיה – מקומכם איתנו!

השאירו פרטיכם כאן ויועץ מקצועי יחזור אליכם במהירות.

מחכים לכם,

עולם המנטורים הישראלי  

אם התעניינתם בקורס ביזמות נדלן, אולי יעניין אתכם גם :

קורס יסודות הנדל"ן | קורס מתווכי נדל״ן | קורס מכירות

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אוהבים לקרוא על תחום הנדלן, השאירו פרטים והירשמו לקבלת עדכונים

עוד נושאים בתחום הנדל״ן:

שינוי גודל גופנים
אתם כמעט שם... מלאו פרטים ותועברו אל השאלון ב YOU TEST
50%

חשוב למלא את כל הפרטים במדוייק על מנת לקבל את התוצאות