אנטולי אליישיב

קבלן בנייה מקצועי

אנטולי אלישייב, (42) אבא לשני ילדים.
את תחילת דרכו בעולם הבנייה התחיל אנטולי בעולם הנדסאות החשמל , תוך כדי הוצאת הרישיון הבין אנטולי עד כמה התחום מרתק אותו ובחר ללמוד במקביל עבודות גבס ועיצוב בגבס, אנטולי צבר ניסיון מקיף ובין היתר עובד ומנהל פרוייקטי גמר של "דניה סיבוס" , "אשטרום" , "גרין מבנים" , "שגרוואי בנייה ופיתוח".

עם השנים והניסיון למד אנטולי להוזיל עלויות באופן משמעותי ולהתאים את עלויות הפרוייקט בדיוק לפי צרכי הלקוח, בדרכים וטכניקות שונות ונכון להיום אנטולי מלווה עשרות משקיעים לבנייה בניהן חברות יזמות נדל"ן מהגדולות במשק מידי חודש לעסקאות נדל"ן רווחיות או לבית החלומות אותו הם רצו .

אנטולי מאמין במערכת יחסים אמינה, שקופה והוגנת כלפי הלקוח המובילה ליצירת הצלחות משותפות , אנטולי יודע שההצלחה של פרוייקט ולקוח מרוצה מביאות עוד שני פרויקטים מוצלחים וכך הלאה ולכן כל לקוח חשוב והוא לא עוזב פרויקט כאשר הלקוח אינו מרוצה.

חשוב לדעת! בניית נכס להשקעה ו/או למגורים נושא רגיש אשר חווה לא מעט קשיים ואי נעימויות במידה ולא בחרתם את הקבל הנכון. מאוד ממולץ לעבוד אך ורק עם קבלנים מוכחים אשר יש להם תזרים מזומנים רחב ועבודות מוצלחות אשר הם יכולים להציג לכם!

לכן יש צורך בחשיבה כלכלית נטולת רגשות בכדי לייצר את הבנייה המשתלמת ביותר עבורכם.

לקוחות המשרד מקבלים ליווי אישי וצמוד המעניק חווית שירות ייחודית ויצירתית לכל לקוח.

מעוניינים לקבל פרטים על ליווי של אנטולי?
השאירו פרטים בטופס: