עידן הרוש

יזמות נדל״ן ותמ״א

עידן הרוש בן 25 מירושלים,
החל דרכו בעולם הנדל״ן בביצוע עסקאות אקזיט פשוטות.
מיד לאחר השחרור מצה״ל ללא הון עצמי אך עם תבונה בסיסית בתחום ולאחר הכשרה מקיפה שביצע בתחום ביצע את העסקה הראשונה שלו יחד עם בת זוגתו כאשר לאחר עבודה מאומצת איתרו שניהם נכס מתחת למחיר השוק, שיפצו החזיקו לשנה וחצי ולאחר מכן מכרו ברווח משמעותי .
לאחר שחזרו על הפעולה מספר פעמים במקביל הגיעו למספיק הון עצמי ע"מ לעבור לשלבי היזמות הבאים.

היום, לאחר חמש שנים של רכישת ידע, מידע וצבירת ניסיון מנהל עידן מספר פרויקטים גדולים של תמ״א 38 וארבעה "מגה פרויקטים" של פינוי – בינוי בהיקף של כ3000 יחידות דיור לכל הפרויקטים. מתוקף תפקידו כמנהל פרויקטים בחברת "אביסרור" אחראי עידן על כנסי דיירים גדולים ועל העבודה מול האוכלוסייה שגרה בשכונות להן משנים את התב"ע. בנוסף מתמחה עידן בניהול כנסי דיירים ועבודה מול מועצות מקומיות ועיריות באזורי השפלה והמרכז ומכיר ומנהל את כל התהליכים הבירוקרטים הנדרשים מול כל עירייה ועירייה ע"מ לקדם תוכנית מתאר אזורים ושינוי ייעוד לטובת הגדלת בניינים ומקסום זכויות הבנייה הנדרשות.

עידן גם בעלים של חברת הנדל"ן "עידן השקעות" אשר דרכה ניתן לעשות דרכו ליווי לפרויקט תמ"א או פינוי ובינוי מאישור הזכויות דרך העירייה ועד לגיוס המשקיעים לטובת הפרויקט. המשפט שעידן הכי מאמין בו " לא בנו את רומא ביום אחד אך בסופו של דבר היא הייתה לאימפריה".