לפני שבוחרים בעל מקצוע לביצוע העבודה - מומלץ לקבל כמה הצעות מחיר על מנת להבין את סדר הגודל של המחיר הראלי
חשוב לחלק את התשלום עם בעל המקצוע לחלקים לפי קצב ההתקדמות - ככה תשמרו על האינטרס המשותף שהעבודה תתבצע.
התקשרו כבר היום ובידקו האם גם אתם יכולים לחלץ הון כנגד הנכס שברשותכם
הידעת: אם הנך בעל נכס ומעל גיל 60 תוכל לחלץ הון עצמי כנגד הנכס שלך ללא החזר חודשי בכלל!
אין לך הון עצמי? התקשר וגלה כיצד גם אתה יכול כבר היום להתחיל להשקיע בנדל"ן
לפני ביצוע עסקה - חייבים להתייעץ עם שמאי מקרקעין.
לא רוצים לקחת משכנתא? הצטרפו אלינו להשקעה באחד הפרויקטים שלנו!

רותם נמיר - פרדס

ליווי משקיעים ויזמות נדל"ן‎

מכיוון שאני אישה שפועלת בתחום די גברי ומכיוון שאני כבר לא ילדה. שואלים אותי תמיד האם רוב הלקוחות שלי הן נשים? האמת היא  שיש לי חוג לקוחות מעורב. ובכל זאת הנשים וההצלחות שלהן יותר קרובות לליבי …

שמי רותם נמיר פרדס, מאמנת משקיעי נדל״ן, תומכת ומלווה תהליכי השקעה מושכלת של קניית בתים ודירות למגורים ולהשקעה ואני גם מאסטר NLP.

בדק בית עוזר להעריך את מצב הנכס לפני הרכישה.

גדלתי בקיבוץ וקיבלתי חינוך קיבוצי ״קלאסי״ שהוא ״אנטי כסף״ שהשפיע רבות על מהלך חיי, סיימתי בית ספר ללא תעודת בגרות (היום אני יודעת שיש לי הפרעת קשב וריכוז) ובעצם אף פעם לא למדתי ״איך ללמוד״. לכן הלכתי ללמוד צילום ועיצוב גרפי מהסיבה הפשוטה שהעבודות שהייתי צריכה להגיש היו עבודות עיצוב שלא הייתי צריכה לכתוב.


בתחילת שנות הארבעים שלי קרו כמה דברים במקביל – עזבנו את תל אביב לפרדס חנה, חיפשנו לקנות בית, מצאנו חלקת אדמה והתחלנו לבנות את ביתנו, ובמקרה הגיע לידי הספר ״אבא עשיר, אבא עני״.

 

הקריאה בספר בתקופה שבה בנינו את ביתנו, הפילה לי אסימון גדול. נכון אין לי תואר ויחד עם זאת אני בת אדם שיכולה להזיז דברים (כמו לבנות בית, למשל)… הזזתי את עצמי… והלכתי ללמוד.

למדתי עסקים, שיווק והתמקדתי בלימודי נדל״ן. המטרה שלי היתה להפוך למשקיעת נדל״ן, או יותר נכון המטרה הראשונה והמיידית היתה לקנות דירה אחת ולמכור אותה ברווח – להוכיח לעצמי שאני יכולה, שזה אפשרי!

 

את הדירה הראשונה שלי קניתי כחודשיים מסיום הלימודים. קניתי דירה בחדרה ב: 218 אלף ₪ ומכרתי אותה לאחר 3 חודשים ב-310 אלף ₪. בניקוי כל ההוצאות נותרתי עם כמעט 50 אלף ₪ רווח נקי.

50 אלף שקל באותו הזמן היו שווים כמעט להכנסה השנתית שלי מעיצוב גרפי!

 

כמובן שישר התקדמתי לקניית הדירה הבאה, ומאז ועד היום אני ממשיכה להיות משקיעה פעילה.

 

במקביל בעקבות פניות חוזרות ונשנות של חברים ואנשים אחרים שאעזור להם מניסיוני, פיתחתי את ״נדלניסטית״ לתת מענה לאנשים שמאוד רוצים ללמוד את התחום ולהשקיע בצורה מושכלת שתקטין את הסיכונים ותגדיל את הרווח שלהם.

 

בגיל ארבעים פלוס הרגשתי שנולדתי מחדש, גיליתי בעצמי את הכוחות הנסתרים שלי, איך להשתמש בהם כמשקיעת נדל״ן ובעלת עסק.

 

עם הניסיון המצטבר בליווי הנשים המשקיעות בנדל״ן היו כמה סיפורים שבלטו יותר מאחרים, לפעמים זו הצלחה מאוד צנועה שמשנה את כל מהלך החיים.

חנה הגיעה אלי ללמוד בקורס ״נדל״ן להצליח ולהרוויח״, הקורס הסתיים והיא הלכה לדרכה ורק כעבור שנתיים שמעתי ממנה שוב. היא סיפרה שבשנתיים שעברו היא התגרשה ולאחר חלוקת הרכוש היא נותרה עם מיליון ש״ח במזומן. זה היה כל רכושה עלי אדמות!

 

בהתחשב שזה היה כל כספה ויש לה שני ילדים לדאוג להם, מיליון ש״ח יכול להעלם מהר מאוד…

 

היא סיפרה שהחומר שלמדה בקורס ובעיקר איך לתכנן את העתיד הכלכלי החזיק אותה כל התקופה הקשה ועכשיו יש לה תוכנית מסודרת, חזון ומטרות מוגדרות, איך לאזן את עצמה מבחינה כלכלית ולדאוג לעתיד פיננסי בטוח.

 

מכיוון שהיא פחדה לעשות טעויות היא ביקשה ממני שאלווה אותה בתהליך קניית 3 דירות! כן קראתם נכון היא רצתה לקנות 3 דירות ולהשכיר אותן כך שהשוכרים ישלמו את החזרי המשכנתא. המטרה היתה לקנות את שלושת הדירות במחיר נמוך ממחיר השוק, כדי שתוכל למכור דירה אחת  תוך מספר שנים ולהרוויח. דבר שיעזור לה לכסות חלק מהמשכנתא על הדירות האחרות ובעקבות זאת יגדיל לה את ההכנסה החודשית.

 

היא היתה נחושה מאוד ותמונת ההצלחה שלה היתה ברורה וחדה. כך שתוך ארבעה חודשים בלבד ובליווי שלי – חנה קנתה את שלושת הדירות בדרום, לקחה 3 משכנתאות, שיפצה איפה שהיה צורך והשכירה את כל הדירות!

 

את ההצלחה הזאת חנה מינפה (זאת הרגשה נפלאה של התרוממות רוח לקנות דירה, דבר שנחשב קשה לעשייה) לפיתוח העסק שלה לעיצוב פנים.

 

בפעם האחרונה שדיברתי איתה היא סיפרה שהתוכנית שלה יוצאת לפועל, היא מכרה דירה אחת ויש לה תזרים מזומנים חיובי מהשכירות. 2 הדירות שנותרו גם כן עלו בערכן עם הזמן… היא עובדת קשה ומאוד שמחה בחייה.

גם נירה הגיעה ללמוד אצלי, היא עבדה בהייטק והיתה מאוד נחושה לקנות דירה להשקעה בסכום נמוך יחסית של 250 אלף ש״ח. גם היא המשיכה איתי במסלול של ליווי. בתהליך הליווי היא סיפרה לי שבעלה ממש לא תומך ברעיון ההשקעה בנדל״ן והיא מוכרחה להוכיח לו ולעצמה שהיא מסוגלת להחליט נכון ולעשות השקעה טובה שתקדם את כל המשפחה.

 

בתהליך הליווי נירה בחרה להשקיע בחיפה, היא בחרה שכונה לפי התקציב שלה וראתה שם הרבה דירות עד שמצאה דירה שעונה על הדרישות שלה כמו שהגדירה אותן מראש. היא נעזרה במשכנתא כדי לקנות את הדירה והשכירה אותה לסטודנט.

 

בחלוף כמה חודשים קיימתי מפגש העשרה ללקוחות שמשקיעים בנדל״ן, התקשרתי לנירה לפני המפגש וביקשתי שתספר לכולם על תהליך ההשקעה שלה. להפתעתי נירה הגיעה למפגש עם בעלה, עלתה לבמה וסיפרה לכולם על התהליך שעברה, ואלה היו מילות הסיכום שלה: ״עברתי תהליך נהדר של העצמה גדולה וידיעה שאני יכולה להתמודד עם ההשקעה בנדל״ן ולשנות בצורה חיובית ומשמעותית את המצב הכלכלי של משפחתי. אבל הכי חשוב, שיפרתי את הזוגיות שלי עם בעלי! עכשיו אנחנו בתהליך רכישה של דירה נוספת להשקעה והפעם אנחנו עושים הכל ביחד בשיתוף מלא!״.

העיסוק בנדל״ן הוביל אותי להכיר אנשים מכל קצוות החברה, לפתוח אקסל בפעם הראשונה וללמוד אותו לבד, להכיר ולהבין את החוקים השונים ועוד ועוד  אם אני יכולה (קיבוצניקית עם HDHD) אז כל אחת יכולה!

 

שיהיה בהצלחה,

4 סיבות לעבוד איתנו

הקשבה והתאמה לצרכי לקוח
אנחנו יודעים לאפיין במדויק את הצרכים, הסיכונים וההזדמנויות השונות שמתאימות לכל לקוח. אחרי פגישה ראשונה בה אנחנו מבינים ביחד מי הלקוח שעומד מולנו אנחנו בונים תכנית פיננסית מפורטת ומגובשת. כך, אנחנו יכולים לתפור במדויק את החליפה שמתאימה לכל לקוח, לבחון את הנכסים שמתאימים לו ואף לגבש יחד את המשכנתא ואת מסלולי ההשקעה השונים, כך שיניבו תשואה בהתאם לצרכים ולרצונות של כל לקוח.

ליווי מקצועי, אישי ולא מתפשר! הקשר התחיל כעסקי אך מהר מאד הפך לאישי בשל המחויבות של דן. דן בקיא מאד בכל פרט ופרט ולא מתפשר על שום שלב אלא מסתכל על העיסקה כאילו היתה שלו

היפוך בתים כרוך בקנייה, שיפוץ ומכירה למטרות רווח.
נסיון המגובה בידע ומחקר
כמו שדן למד, חקר ובחן בעצמו כל נכס בו הוא השקיע עבור עצמו, כך הוא פועל גם במקרה של לקוחות נוספים והשקעות אותן אנחנו מבצעים במסגרת Verner Investments. אחרי שנים של השקעות מוצלחות, בישראל ובחו”ל, דן כבר צבר בטחון יוצא דופן באיתור נכסים והשקעות מניבות ואיכותיות. כל נכס נלמד לעומק, על המפרט הקיים בו, האזור בו הוא נמצא ופוטנציאל הרווח הקיים בו. כך, אנחנו יוצרים בטחון בכל השקעה וניתן להיכנס אליה עם אסטרטגיה מוגדרת וברורה.
תיק השקעות מגוון המייצר מעטפת בטוחה
בזכות הנסיון והידע שלנו, אנחנו יכולים לספק ללקוחותינו אפשרויות השקעה במספר אפיקים שונים, המתאימות למגוון רחב של לקוחות וצרכים:
a. דירה להשקעה באופן עצמאי, כולל בעלות מלאה בנכס וברווחים.
b. השקעה במסגרת קבוצת שותפים יחד עם החברה במגוון פרויקטים יזמיים אותם החברה מבצעת.

דן ליווה אותי בהשקעת נדל״ן, הליווי שלו היה מקצועי לאורך כל הדרך. נתן מענה מדויק, שקוף, שנותן המון בטחון - תפור לצרכים והמטרות שלי. בהסתכלות אחורה, אין לי ספק שזאת היתה החלטה נכונה, ונמשיך לשתף פעולה גם בעתיד.

הכנסה משכירות היא דרך נפוצה לייצר הכנסות מנדל"ן.
הבנה טכנולוגית והשקעה מתאימה למאה ה-21
זה לא סוד שמשאבי הטבע של כדור הארץ נמצאים בסכנה אך גם במקביל טמונה בהם הזדמנות יוצאת דופן. אחת ההשקעות המשמעותיות שניתן לבצע בשנים האחרונות היא השקעה בפאנלים סולאריים ובגגות סולאריים. מתוך הבנה כי כמעט בכל בניין יש שטח שניתן לנצל על מנת לייצר הכנסה נוספת, החלה החברה ליזום השקעות בתחום הסולארי, המניבות כבר כיום תשואות יוצאות דופן.
אתם כמעט שם... מלאו פרטים ותועברו אל השאלון ב YOU TEST
50%

חשוב למלא את כל הפרטים במדוייק על מנת לקבל את התוצאות

Call Now Button