לפני שבוחרים בעל מקצוע לביצוע העבודה - מומלץ לקבל כמה הצעות מחיר על מנת להבין את סדר הגודל של המחיר הראלי
חשוב לחלק את התשלום עם בעל המקצוע לחלקים לפי קצב ההתקדמות - ככה תשמרו על האינטרס המשותף שהעבודה תתבצע.
התקשרו כבר היום ובידקו האם גם אתם יכולים לחלץ הון כנגד הנכס שברשותכם
הידעת: אם הנך בעל נכס ומעל גיל 60 תוכל לחלץ הון עצמי כנגד הנכס שלך ללא החזר חודשי בכלל!
אין לך הון עצמי? התקשר וגלה כיצד גם אתה יכול כבר היום להתחיל להשקיע בנדל"ן
לפני ביצוע עסקה - חייבים להתייעץ עם שמאי מקרקעין.
לא רוצים לקחת משכנתא? הצטרפו אלינו להשקעה באחד הפרויקטים שלנו!

עולם עריכת הדין

עם המנטורית רויטל פאשה

רויטל פאשה , הינה עורכת דין מזה כעשרים שנה בתחום דיני המשפחה והמקרקעין. בשנת 2012 הקימה משרד מצליח לדיני מקרקעין ברחובות אשר מתמחה בליווי משפטי מקיף לשלל סוגי העסקאות הנדרשות כיום בשוק. מעסקת אקזיט מהירה לדירה ועד ליווי משפטי לפרוייקטים גדולים של בנייה רוויה.
המיקום הוא גורם קריטי בנדל"ן, המשפיע על ערכי הנכס והביקוש.
רויטל נשואה לירון, מגדלת בשמחה 3 ילדים בגילאים 16,15,9 , ומתגוררת בעיר רחובות . רויטל למדה במכללה האקדמית למשפטים ברמת גן מיד לאחר שחרורה בכבוד מצה”ל.

את ההתמחות שלה עשתה בבימ”ש השלום ברחובות אצל כב’ השופט הנכבד צבי הרטל כאשר תחום התמחותו היה בעיקר פלילי. לאחר מכן עבדתי כשכירה במשרד עו”ד מצליח וגדול מס’ שנים בהן מברה רויטל ניסיון רב בתחום המקרקעין.

במהלך השנים עשתה השתלמויות רבות בעיקר בתחום המקרקעין , שכן תחום זה משתנה חדשות לבקרים וחשוב במיוחד בפן המשפטי להיות מעודכנים בתקנות ובחוקים על מנת לייצג את קהל לקוחתיה על הצד הטוב ביותר.

רויטל מלווה עסקאות בנדל”ן למגורים, נדל”ן מסחרי, מגרשים לבניה ובעלת ניסיון בעסקאות מכירה, רכישה ושכירות של דירות יד שניה, רכישה מקבלן, חלוקת נכסי עזבון בין יורשים, עסקאות מתנה, עסקאות מכירה רכישה ושכירות של נדל”ן מסחרי (חנויות, משרדים ומבני תעשיה), עריכת מכרזי נדל”ן, רישום זכויות ברשות מקרקעי ישראל (מנהל), מחברות משכנות וטאבו, ומיסוי מקרקעין. רויטל מלווה את הלקוח החל משלב הבדיקות המקדמיות לפני העסקה ועד לשלב רישום הזכויות.
רויטל רואה חשיבות עליונה בליווי לקוחותיה לאורך כל התהליך יד ביד , תוך שימת דגש על זמינות ומתן ייעוץ שוטף ומקצועי.

רויטל מנחה כיום את כל שיעורי המשפטים בהכשרות הנדל”ן של חברת עולם המנטורים, בנוסף רויטל משמשת בחברת הנדל”ן עולם המנטורים כאשר היא מלווה מבחינה משפטית את רוב עסקאות הקנייה של הנדל”ן בחברה, לרויטל משרד עורכי דין בבית שירה בעיר רחובות וכל אדם אשר מעוניין לבצע עסקת נדל”ן ולהיות שקט מוזמן לקבוע להגיע ולהיוועץ עם עו”ד נדל”ן מצליחה ניסיון מוכח בשטח.

כתבות ומאמרים מובילים מעולם עריכת הדין

מעוניינים לקבל פרטים על ליווי של רויטל?
השאירו פרטים בטופס:

אתם כמעט שם... מלאו פרטים ותועברו אל השאלון ב YOU TEST
50%

חשוב למלא את כל הפרטים במדוייק על מנת לקבל את התוצאות

Call Now Button