לפני שבוחרים בעל מקצוע לביצוע העבודה - מומלץ לקבל כמה הצעות מחיר על מנת להבין את סדר הגודל של המחיר הראלי
חשוב לחלק את התשלום עם בעל המקצוע לחלקים לפי קצב ההתקדמות - ככה תשמרו על האינטרס המשותף שהעבודה תתבצע.
התקשרו כבר היום ובידקו האם גם אתם יכולים לחלץ הון כנגד הנכס שברשותכם
הידעת: אם הנך בעל נכס ומעל גיל 60 תוכל לחלץ הון עצמי כנגד הנכס שלך ללא החזר חודשי בכלל!
אין לך הון עצמי? התקשר וגלה כיצד גם אתה יכול כבר היום להתחיל להשקיע בנדל"ן
לפני ביצוע עסקה - חייבים להתייעץ עם שמאי מקרקעין.
לא רוצים לקחת משכנתא? הצטרפו אלינו להשקעה באחד הפרויקטים שלנו!

אודות שלומי ליבוביץ'

הסיפור של שלומי ליבוביץ’ התחיל לפני 30 שנים כשנקלע בטעות למקום עבודה של מכירות מדלת לדלת.
באותו הזמן הוא היה די משוכנע שמכירות נועדו רק לאגרסיביים ושזה עניין גנטי. הוא מספר, שהוא החליט לתת לזה סיכוי רק בגלל שאביו ניסה לרפות את ידיו.
“באותו זמן נחשפתי לידע מתקדם בתחום יחסי האנוש והתקשורת הבין אישית והחלטתי שאני מיישם את הידע הזה על מכירות, וזה עשה את כל ההבדל” מספר שלומי, ומה שקרה לאחר מכן זה שהוא הפך למוכר מספר אחד בחברה, עם מעל 70% סגירות, עניין נדיר למכירות מהסוג הזה.
הדבר הבא שקרה, היה שהבוס שלו התעניין בידע שהוא מיישם במכירות וכשהבין את הכח של הידע הזה, ביקש משלומי, להדריך את שאר אנשי המכירות.
“גיליתי אהבה חדשה שנמצאת בקנה מידה אחד, עם האהבה שלי למכירות – האהבה להדריך וליצור הבנות” משתף אותנו שלומי. שלומי ראה שהוא מסוגל לייצר אנשי מכירות טובים כמוהו וזה פתח קריירה של הדרכות ואימון מכירות ברמה הגבוהה ביותר שקיימת היום!
 
ניתוח שוק הנדל"ן כולל לימוד מגמות כדי לקבל החלטות השקעה מושכלות.

מאז שלומי לא הפסיק להדריך ולאמן אנשי מכירות ועסקים. עסקים בתחומים שונים, כגון משרדי אדריכלים, חברות בתחום שוק ההון, חברות נדל”ן, אנשי שיווק ואנשים שמספקים שירותי ייעוץ כאלה ואחרים מהווים חלק ממגוון העסקים שהוא אימן במכירות והביא להכפלת ושילוש המחזורים שלהם כתוצאה משיפור תהליכי המכירה והיכולת שלהם להתמודד עם כל דבר שעולה, עד לסגירה.

בכל אותו זמן, שלומי לא הפסיק ללמוד בשני אפיקים – מכירות והדרכה ובשניהם הפך למומחה ברמה עולמית.

חברות גדולות כמו מנורה מבטחים, רהיטי קיבוץ השלושה, דלתות אלון, וקופת חולים מאוחדת, כמו גם עסקים קטנים וזעירים, לקחו את שירותי אימון המכירות שלו.חברות שונות שעוסקות בנדל”ן בהייטק באדריכלות, בתחום הרפואה ועוד…נעזרו בו לבניית צוות מכירות מנצח והכשרתו ושיפרו את המכירות שלהם בעשרות עד מאות אחוזים.


בכל אותו זמן שלומי נתן הרצאות וסמינרים על מכירות למאות ואלפי אנשים. “הגאווה הגדולה שלי היא בזה, שהידע והכלים שאני מעניק להם, נשארים אצלם שנים קדימה.” אומר שלומי.
“החלטתי שאני הולך לתת לאנשים ידע שעובד ושיחזיק שנים. לא עניין אותי ללמד אותם עוד כמה טריקים או טכניקות. החלטתי שאני הולך ליצור אצל אנשים שינוי תפישתי מהותי לגבי מכירות וזה מה שעשיתי”.


ההרצאות הפכו לסדנאות והסדנאות הפכו לקורסים. כשקורס הדגל הוא הקורס העוצמתי – “מאסטר במכירות” – קורס של 24 שעות שנפרש על פני 8 מפגשים, ששינה למאות אנשים את מצב המכירות מקצה לקצה.
עד היום הועברו 12 מחזורים של הקורס וכל התלמידים ולא משנה מה התחום, שיפרו את האהבה למכירות ואת יכולות המכירה שלהם בצורה משמעותית.


סיפורי ההצלחה כוללים את נציגת המכירות בתחום הדיאטות ששברה לאחר הקורס כל שיא אפשרי או את החברה המובילה בתחום ההשקות בארץ, ששלחה 10 מוקדני מכירות ששיפרו את המכירות במעל ל 100% לאחר הקורס של שלומי.


כשאתה מבין טוב משהוא ואתה טוב בו, אתה תאהב אותו ושלומי יודע לקחת כל איש מכירות חדש או ותיק ולגרום לו לאהוב ולהצליח יותר במכירות.


לדוגמא רוני ואושרה לב – זוג אדריכלים מהצפון שהגיעו לפני שנה לקורס עם קשיים במכירות, מספרים שנה לאחר הקורס שהבעיה שלהם הפכה להיות שהם מוכרים יותר ממה שהם מסוגלים לספק ועכשיו נעזרים בשלומי כדי להתארגן ולהתייעל על מנת שיוכלו לספק יותר.

״ החלטתי שאני הולך לתת לאנשים ידע שעובד ושיחזיק שנים.
לא עניין אותי ללמד אותם עוד כמה טריקים או טכניקות.
החלטתי שאני הולך ליצור אצל אנשים שינוי תפישתי מהותי לגבי מכירות וזה מה שעשיתי ".

מבחינת ליווי מכירות, היחודיות של שלומי היא ביכולת שלו לבודד את הגורמים המדויקים שממעכבים את המכירות ולאמן בדיוק על הדברים הללו עד להצלחה.
זה מתבצע באמצעות מבדק מכירות ייחודי שיודע לעלות על נקודות התורפה המדויקות שלאחר מכן נלקחות עם איש המכירות ודרך אימון וסימולציות מטופלות לחלוטין ויוצרות שיפורים אצל אנשי מכירות שנחשבים בגדר ניסים, רק שזה ידע מדויק של אימון שמיושם כאן.


חברה מובילה בתחום האורטופדיה עם מעל 15 סניפים, שלקחה את הליווי של שלומי, שיפרה את מחזור המכירות במעל 50% תוך כחצי שנה או משרד אדריכלים שבעקבות הליווי של שלומי, הכפיל את המחזור שלו שנה אחרי שנה, במשך שלוש שנים.


שלומי מיישם את הידע של המכירות גם לצורך בניית תסריטי מכירה מנצחים, כמו שנעשה עם חברת שיווק מצליחה, ששיפרה את הטלמיטינג ואת המכירות שלה ב 150% בעקבות בניית תסריטי מכירה מדויקים.


בנוסף יש את הדבר שבאמת הפך להפתעה מדהימה – הפיכת וובינרים למכירתיים וממירים יותר.
שלומי, באמצעות שימוש מדויק של חוקי המכירה במבנה והתנהלות הוובינרים, עזר לכאלה שמעבירים אותם, להמיר הרבה יותר, באמצעות שינויים מסויימים, מהותיים, בדרך שבה הם מעבירים אותם.


תוכלו לראות סיפורי הצלחה של שותפת שיווק בתחום הנכסים הדיגיטליים או יועצת בתחום כלכלת הבית, ועוד… שהוובינרים שלהם המירו הרבה יותר בעקבות הטאץ’ של שלומי.


וזה מה שיש לשלומי לומר לסיום:
“המוטו שלי הוא, מכירות הם לחיים, הם עוסקים בהובלה , השפעה ומנהיגות וכל מי שרוצה באמת להצליח ליצור את התוצאות שהוא מעוניין בהם, חייב להתמחות בתחום.עכשיו, מדובר בידע וכלים מדויקים שעובדים תמיד וללא יוצא מן הכלל, כשמיישמים אותם כהלכה. מה שחשוב, זה ללמוד את הידע שעובד ולתרגל לתרגל לתרגל וזה מה שאני עושה – בקורסים שלי ובליווי שלי, אני מתרגל אתכם להצלחה – אני יודע להפוך אותך ואת אנשי המכירות שלך למקצוענים אמיתיים במכירות!!”

השאירו פרטים

ונחזור אליכם לגבי ליווי וקורסים של שלומי ליבוביץ'

אתם כמעט שם... מלאו פרטים ותועברו אל השאלון ב YOU TEST
50%

חשוב למלא את כל הפרטים במדוייק על מנת לקבל את התוצאות

Call Now Button