דן ורנר

יזמות נדל"ן‎

דן הוא יזם ומשקיע מנוסה בתחום הנדל”ן עם איכויות יוצאות דופן, יכולת להתאים עסקת נדל"ן מוצלחת לפי פרופיל האדם הרלוונטי דן מתמחה בעיקר בעסקאות מורכבות עם יכולת הבנה בחדשנות, נדל”ן וטכנולוגיה.


לאחר למעלה מעשור בשירות משרד הבטחון ובמשרד החוץ החליט דן לצאת לדרך עצמאית והוא החל להשקיע בנדל”ן בגרמניה, זאת לאחר עשרות שעות מחקר ולימוד עצמי והיכרות עם המדינה. מתוך הבנה כי כל אחד חייב לייצר לעצמו אפיקי הכנסה נוספים מלבד מקום העבודה, וכן עם הבטחון שביכולתו לסייע לעוד רבים אחרים להגיע לרווחה משמעותית באמצעות השקעות בנדל”ן.

דן החל להשקיע בנדל”ן ביחד עם לקוחות נוספים ולהניב להם אחוזי תשואה משמעותיים לאחר שחזר לארץ התמחה דן במטרופלין של תל אביב-יפו ובת ים וכיום הוא מבצע שם עשרות עסקאות גדולות מידי שנה חלקם נכסים שלו וחלקם נכסים של משקיעיו כאשר הוא מנהל את העסקה או שותף בעסקה.
בפרט, דן מתמקד בבחירה ממוקדת של נכסים באזורים עם פוטנציאל גבוה להתחדשות עירונית והוא פיתח מומחיות לאזורים עם הצמיחה האורבנית המהירה בישראל בשנים האחרונות.
בנוסף, ובעקבות ההבנה כי נדל”ן לא מנוצל הוא נדל”ן מבוזבז, דן פיתח מומחיות בתחום המערכות הסולאריות המותקנות על גגות. כי אין שום סיבה שבמדינה חמה כמו ישראל, בעלי נכסים לא ירוויחו מהמשאב הכי זמין, השמש.. 


4 סיבות לעבוד איתנו

הקשבה והתאמה לצרכי לקוח
אנחנו יודעים לאפיין במדויק את הצרכים, הסיכונים וההזדמנויות השונות שמתאימות לכל לקוח. אחרי פגישה ראשונה בה אנחנו מבינים ביחד מי הלקוח שעומד מולנו אנחנו בונים תכנית פיננסית מפורטת ומגובשת. כך, אנחנו יכולים לתפור במדויק את החליפה שמתאימה לכל לקוח, לבחון את הנכסים שמתאימים לו ואף לגבש יחד את המשכנתא ואת מסלולי ההשקעה השונים, כך שיניבו תשואה בהתאם לצרכים ולרצונות של כל לקוח.

ליווי מקצועי, אישי ולא מתפשר! הקשר התחיל כעסקי אך מהר מאד הפך לאישי בשל המחויבות של דן. דן בקיא מאד בכל פרט ופרט ולא מתפשר על שום שלב אלא מסתכל על העיסקה כאילו היתה שלו

שחר
נסיון המגובה בידע ומחקר
כמו שדן למד, חקר ובחן בעצמו כל נכס בו הוא השקיע עבור עצמו, כך הוא פועל גם במקרה של לקוחות נוספים והשקעות אותן אנחנו מבצעים במסגרת Verner Investments. אחרי שנים של השקעות מוצלחות, בישראל ובחו"ל, דן כבר צבר בטחון יוצא דופן באיתור נכסים והשקעות מניבות ואיכותיות. כל נכס נלמד לעומק, על המפרט הקיים בו, האזור בו הוא נמצא ופוטנציאל הרווח הקיים בו. כך, אנחנו יוצרים בטחון בכל השקעה וניתן להיכנס אליה עם אסטרטגיה מוגדרת וברורה.
תיק השקעות מגוון המייצר מעטפת בטוחה
בזכות הנסיון והידע שלנו, אנחנו יכולים לספק ללקוחותינו אפשרויות השקעה במספר אפיקים שונים, המתאימות למגוון רחב של לקוחות וצרכים:
a. דירה להשקעה באופן עצמאי, כולל בעלות מלאה בנכס וברווחים.
b. השקעה במסגרת קבוצת שותפים יחד עם החברה במגוון פרויקטים יזמיים אותם החברה מבצעת.

דן ליווה אותי בהשקעת נדל״ן, הליווי שלו היה מקצועי לאורך כל הדרך. נתן מענה מדויק, שקוף, שנותן המון בטחון - תפור לצרכים והמטרות שלי. בהסתכלות אחורה, אין לי ספק שזאת היתה החלטה נכונה, ונמשיך לשתף פעולה גם בעתיד.

אמיר דור
הבנה טכנולוגית והשקעה מתאימה למאה ה-21
זה לא סוד שמשאבי הטבע של כדור הארץ נמצאים בסכנה אך גם במקביל טמונה בהם הזדמנות יוצאת דופן. אחת ההשקעות המשמעותיות שניתן לבצע בשנים האחרונות היא השקעה בפאנלים סולאריים ובגגות סולאריים. מתוך הבנה כי כמעט בכל בניין יש שטח שניתן לנצל על מנת לייצר הכנסה נוספת, החלה החברה ליזום השקעות בתחום הסולארי, המניבות כבר כיום תשואות יוצאות דופן.