לפני שבוחרים בעל מקצוע לביצוע העבודה - מומלץ לקבל כמה הצעות מחיר על מנת להבין את סדר הגודל של המחיר הראלי
חשוב לחלק את התשלום עם בעל המקצוע לחלקים לפי קצב ההתקדמות - ככה תשמרו על האינטרס המשותף שהעבודה תתבצע.
התקשרו כבר היום ובידקו האם גם אתם יכולים לחלץ הון כנגד הנכס שברשותכם
הידעת: אם הנך בעל נכס ומעל גיל 60 תוכל לחלץ הון עצמי כנגד הנכס שלך ללא החזר חודשי בכלל!
אין לך הון עצמי? התקשר וגלה כיצד גם אתה יכול כבר היום להתחיל להשקיע בנדל"ן
לפני ביצוע עסקה - חייבים להתייעץ עם שמאי מקרקעין.
לא רוצים לקחת משכנתא? הצטרפו אלינו להשקעה באחד הפרויקטים שלנו!

הכשרה פרקטית המקיפה את כל עולם הנדל”ן בהקניית ידע + ביצוע עסקה בפועל בשלבים.

5/5

מטרת התכנית:
הקניית ידע פרקטי בתחום הנדל"ן תוך שילוב ביצוע עסקת נדל"ן שלב אחרי שלב באופן מפוקח.

הכשרת נדל"ן פרונטלית/אונליין עם אחד מיזמי הנדל"ן המובילים בתחום

נדל"ן מסחרי כולל שטחי משרדים, חנויות קמעונאיות ונכסים תעשייתיים.
שלומי לייבוביץ_ - מאמן מכירות - הרצאה

יתרונות ההכשרה

מה כוללת החבילה?

קורסים פרונטלים
הכנסה משכירות היא דרך נפוצה לייצר הכנסות מנדל"ן.
תמונה של קורס

הכשרת נדל"ן מקיפה -
מה האינטרס שלנו אתם שואלים?

האינטרס שלנו מובהק – ככל ונכשיר יותר סטודנטים ויזמים נייצר כוח רכישה גדול יותר  ונוכל לבצע עסקאות גדולות יותר.

בנוסף כל אדם באשר הוא כאדם פרטי  “מוגבל”  בכמות העסקאות אותן הוא מסוגל לבצע בו זמנית ולכן כאשר תגיע לידיו עסקה נוספת הוא ידע לנתח אותה ויתרה מכך הוע ידע להציג לנו אותה כך שנוכל להיכנס יחד איתו לעסקה וכך נייצר מצב שבו שני הצדדים מרוויחים – כנ”ל אותם סטודנטים שאינם בעלי הון עצמי או שיש בידם הון עצמי נמוך, הסטודנטים שישקיעו במהלך ההכשרה וילמדו את הדרכים לבחון עסקה, בסופו של דבר ידעו לייצר את העסקאות הרווחיות ביותר וכך הם יוכלו להרוויח כסף מעולם הנדל”ן למרות שהם בפועל לא אלו שהכניסו כסף לעסקה.

לפרטים נוספים והתאמת המסלול המתאים לכם – השאירו פרטיכם כאן. נציגנו יחזור אליכם.

במהלך ההכשרה תקבלו גם ידע כללי על עולם הנדל”ן וגם כלים פרקטיים לפי השלבים בהם בונים עסקת נדל”ן צעד אחרי צעד עד לגמר ההכשרה – בה יהיו לכם את הכלים לבצע עסקת נדל”ן אמיתית עם כדאיות כלכלית משתלמת כאשר תדעו שהעסקה מתאימה לפרופיל שלכם וליעדים ולמטרות אשר הצבתם לעצמכם.
מהלך השיעורים יהיו על פי סדר הפעולות הנדרשות לטובת ביצוע כל עסקת נדל”ן מוצלחת באשר היא
מפגש ראשון – היכרות עם עולם הנדל”ן ובניית פרופיל אישי – בשיעור זה נכיר את עולם הנדל”ן בהיכרות ראשונית ונעבור על סוגי העסקאות הקיימות בשוק. נעמיק בנושאי תודעת המשקיע לעומת תודעת הצופה מהצד, בועת הנדל”ן ושינויי מגמות בשוק הנדל”ן .נלמד מהו פרופיל אישי ואיך נוכל אנו לבנות לעצמנו פרופיל אישי וכמו כן מהו סוג העסקה המתאימה לנו ביותר.
מפגש שני – בחירת אזור השקעה -בשיעור זה נלמד איך לבחור את אזור ההשקעה המתאים ביותר לנו דרך בחירת המחוז, העיר והרחוב בו אנו מעוניינים לרכוש את הנכס הבא שלנו. נלמד איך להשתמש במערכות המידע השונות על מנת לצפות באיזו עיר תהיה לנו עליית ערך סביבתית משמעותית ומאיזו עיר כדאי להתרחק עקב הצפה.
מפגש שלישי – הערכת שווי נכסי נדל”ן – בשיעור זה נלמד איך לבצע הערכת שווי לנכסים אותם אנו מעוניינים לבחון על מנת שנדע אנו איך לרכוש אותם מתחת למחיר השוק ובכך נרוויח כבר בשלב רכישת הנכס!
מפגש רביעי – היכרות עם מגרש המשחקים של משקיעי הנדל”ן – מפגש ראשון עם השטח! בסיור זה נראה בעיניים את מה ראינו במחשב נעביר את הידע לפרקטיקה. בסיור נבקר במספר פרוייקטים שאנו רכשנו והשבחנו וכמו כן בנכסים המוצעים כרגע בשוק ועליהם ניתן לבצע את מה שאנו ביצענו בעבר.
מפגש חמישי – פסיכולוגיה ומשא ומתן בעולם הנדל”ן – איך לנהל משא ומתן בצורה המקצועית ביותר על מנת שנוכל לרכוש את הנכס במחיר הנמוך ביותר אשר יקנה לנו את הרווח הגדול ביותר בסוף העסקה ע”פ דו”ח הכדאיות אותו בנינו בשיעור הערכת שווי.
מפגש שישי – מיסוי בעולם הנדל”ן – חלק משמעותי ביותר במהלך כל סוג עסקה שהיא הוא המפגש עם העו”ד שייצג אותנו בעסקה, בשיעור נלמד איך לוודא שאנו מוגנים בצורה הטובה ביותר בהסכם עליו אנו עתידים לחתום וכמו כן נלמד באילו מיסים אנו עתידים להיפגש ואיך לבצע תכנון מס נכון על מנת לחסוך בכסף בכיס הנכון.
מפגש שביעי – פרקטיקה מתקדמת להשקעה בנדל”ן – אז אחרי כל השיעורים הקודמים את רוב הידע כבר יש בשיעור זה ניקח צעד אחד קדימה ונלמד כיצד פועלים המשקיעים המנוסים, כיצד הם מתנהלים ומשתמשים בין היתר בכספים של אחרים כדי לצבור ולהגדיל את הונם.
מפגש שמיני – EXIT – אקזיט או פליפ היא העסקה המהירה ביותר בעולם הנדל”ן אשר מטרתה היא הגדלת ההון העצמי בטווח זמן קצר יחסית (בין שנה וחצי לשלוש שנים).
מפגש אחרון – הצגת תכניות עסקיות וסיכום הכשרה – סיכום קורס בו נעבור על השלבים לביצוע עסקה על פי מה שלמדנו בקורס בנוסף בסוף השיעור נקיים מבחן, משוב ולבסוף חלוקת תעודות.
חלק בלתי נפרד מההכשרה הוא היציאה לשטח! ולכן במהלך הקורס ישלחו בקבוצת הווצאפ של הקורס עדכונים על תאריכים של סיורי שטח – הישארו מעודכנים.
השקעות בנכס יכולות לספק הכנסה משכירות ותוספת פוטנציאלית לאורך זמן.
סוכני נדל"ן עוזרים לקונים ולמוכרים לנווט עסקאות.
אתם כמעט שם... מלאו פרטים ותועברו אל השאלון ב YOU TEST
50%

חשוב למלא את כל הפרטים במדוייק על מנת לקבל את התוצאות

Call Now Button