עולם הנדל"ן: נותרו מקומות בקורס "יזמות נדל"ן" שיפתח ב25.04.22
עולם המכירות: נותרו מקומות אחרונים בקורס "מאסטר במכירות" שיפתח בחודש הבא
התקשרו כבר היום ובידקו האם גם אתם יכולים לחלץ הון כנגד הנכס שברשותכם
הידעת: אם הנך בעל נכס ומעל גיל 60 תוכל לחלץ הון עצמי כנגד הנכס שלך ללא החזר חודשי בכלל!
אין לך הון עצמי? התקשר וגלה כיצד גם אתה יכול כבר היום להתחיל להשקיע בנדל"ן
חדשות הנדל"ן: משרד המשפטים פרסם תזכיר שיאפשר לבעלי דירות לבנות בשטחים משותפים אשר בבעלותם, ללא הסכם הדיירים
ברכות ל23 לקוחות שלנו שזכו במכרז האחרון בערד, ימי בחירת המגרשים פורסמו באתר רמ"י על פי סדר קדימות

הכנסה פאסיבית מעולם הנדל"ן

לפני שנדבר על מהי הכנסה פאסיבית?, מה היא קשורה לנדל"ן? ואיך בכלל עושים את זה?, צריך להבין מה המטרה שלשמה אנחנו מעוניינים בהכנסה פאסיבית.

מהי הכנסה פאסיבית?

הכנסה פאסיבית היא בעצם היכולת לייצר הכנסה ללא שום דבר אקטיבי אותו אנו נדרשים לבצע, לכל אדם יש רצונות אישיים שהוא היה מעוניין להשקיע בהם יותר אך בד"כ אצל רוב האוכלוסייה הוא לא "מצליח" להשקיע בהם מכיוון שאין לו את המרכיב הכי חשוב בחיים "זמן פנוי", השאלה הנשאלת היא למה אין לו זמן פנוי?

בד"כ התשובה היא שהוא עסוק בעבודה, חלק מאותם אנשים אפילו לא אוהבים את העבודה היום יומית שלהם אבל הם יודעים שעל מנת שהם יוכלו לדאוג לעצמם ולמשפחתם הם חייבים להמשיך להכניס כסף לתא המשפחתי. דבר מאוד חשוב להבין ע"מ לבנות לעצמכם הכנסה פאסיבית בצורה נכונה.

כסף הוא אמצעי ולא מטרה – אם תשאלו כיום את מרבית האוכלוסייה מה הם מעדיפים לעשות בזמנם הפנוי או מה החלום שלהם הם יענו בשלל צורות שרובן מסתכמות במילים "להיות מיליונר או להרוויח הרבה כסף" אבל מה שהם באמת יתכוונו אליו בפועל הוא "אני רוצה להיות מסוגל לחיות בכבוד ללא עזרה מאף אחד אחר ולהשקיע את הזמן שלי יותר בעצמי ולא במרדף של איך אני דואג לצרכים שלי ושל משפחתי"

השלב הראשון הוא להבין הוא מה אני צריך על מנת לחיות ברמת חיים שבה אני מעוניין לדוגמה:
אדם נשוי + 2, על מנת לחיות ברמת חיים הנוכחית שלו צריך להרוויח כ 10,00 ₪ בכל חודש.
כיום הוא עובד 9 שעות ביום ונמצא על הכביש בדרך הלוך וחזור עוד שעתיים, סה"כ 11 שעות ביום הוא יקדיש לטובת העבודה שלו, בנוסף על כך בדרך כלל הוא חוזר לביתו עייף מהעבודה והנהיגה.

התמורה ל11 שעות היומיות שלו 5 ימים בשבוע אותו אדם מביא לביתו 10,000 ₪ בכל חודש.
אם הייתי אומר לאותו אדם "אתה לא צריך לעבוד, אני נותן לך 10,000 ₪ בכל חודש בשביל שתשקיע בשאיפות שלך (גם להיות יותר עם המשפחה זו שאיפה).
אותו אדם היה קופץ על המציאה כלומר: הוא לא רוצה את הכסף, הוא רוצה את מה שהכסף נותן לו.

ולכן אנחנו ממליצים לכם כאשר אתם רוצים לבנות לעצמכם עתיד נכון והכנסה פאסיבית נכונה זה קודם כל להבין מה ההכנסה הפאסיבית הדרושה שלכם ע"מ שתהיו מרוצים ותוכלו להעצים את התעסקות שלכם בשאיפות שלכם ולא דווקא בעבודה השוטפת שלכם.

הרבה אנשים שואלים אותנו איך הכנסה פאסיבית מתחברת לתחום הנדל"ן?

בהגדרתה: "הכנסה פסיבית מוגדרת בדרך כלל כזרם של הכנסה שנצבר עם מעט מאמץ, והיא נקראת הכנסה פסיבית פרוגרסיבית כאשר יש מעט מאמץ אשר נדרש מן הפרט המקבל את ההכנסה הפסיבית על מנת להגדיל את זרם ההכנסות"
כלומר סכום כסף יציב שנכנס אלינו לחשבון במועדים קבועים.


אחת הדרכים המרכזיות בה רוב האוכלוסייה יכולה לייצר הכנסה שכזו (ואולי היציבה מבניהם) היא השכרת נכסים אשר בבעלותנו, רוכשים נכס – מכניסים אליו שוכר – ומקבלים את השכירות לחשבון שלנו כל חודש באופן תדיר ללא מאמץ נוסף למעט תחזוקה שוטפת של הנכס.

כמובן שעל מנת שהשכירות תהיה יציבה וסולידית אנחנו צריכים לבצע מחקר מעמיק לפני הכולל איתור האזור שבו אנו בוחרים לרכוש את הנכס ולראות באמת שאנחנו רוכשים נכס שמתאים לסביבה, בנוסף חשוב לעשות בדיקות מקדימות לשוכר על מנת לוודא שעלות השכירות באמת תכנס בכל חודש לחשבוננו.

אם אתם לא מבינים בזה מומלץ לקחת איש מקצוע שיבצע את העבודה בשבילכם או לכל הפחות ייעץ לכם כיצד ניתן לעשות זאת באופן הנכון.חשוב לציין שככל שתרבו בנכסים וביצירת ההכנסה הפאסיבית כך בהדרגה תוכלו להוריד את כמות העבודה ולהשקיע יותר בשאיפות האישיות שלכם. כאשר גם שהגעתם ליעד שהצבתם לעצמכם מלכתחילה אנחנו עדיין ממליצים תמיד להמשיך לעבוד על יצירת ההכנסה שלכם מכיוון שישנם דברים שיכולים להשתבש בדרך גם כאשר ערוץ ההכנסה הפאסיבי שלכם כבר עובד.

כדי להבין כמה נכסים וזמן צריך בעולם הנדל"ן בשביל להגיע למטרה אותה הגדרתם לעצמכם ניקח לדוגמה את האדם שלנו מתחילת המאמר שהוא צריך 10,000 ₪ על מנת להתעסק יותר בשאיפותיו.

תגובה אחת

  1. כיום אני עצמאי בתור שליח של אוכל ומתעסק מספיק לדעתי בפנאי שלי בקרוב מתחיל קורס לתיווך נדלן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אוהבים לקרוא על תחום הנדלן, השאירו פרטים והירשמו לקבלת עדכונים

עוד נושאים בתחום הנדל״ן:

שינוי גודל גופנים
אתם כמעט שם... מלאו פרטים ותועברו אל השאלון ב YOU TEST
50%

חשוב למלא את כל הפרטים במדוייק על מנת לקבל את התוצאות